Maj 7, 2018

Wakacje 2019

lato 2019  Z POMYSŁEM

 

Zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne turnusy spędzone w kameralnej grupach. Każdy uczestnik będzie mógł poczuć się wyróżniony, z każdym się zaprzyjaźnimy. Ponadto kameralne grupy bez przepychu i hałasu ułatwiają klimatyzację w nowym otoczeniu oraz nadają miły, rodziny charakter. Zmniejsza się również liczba konfliktów  zakłócających odpoczynek i zabawę.

7 turnusów,a każdy o innej tematyce gdzie z pewnością nie zabraknie kreatywności i świetnej zabawy, ale każdy wyjątkowy. Turnusy będą wypełnione innymi atrakcjami. Wybierz dla swojego dziecka tydzień niesamowitej przygody którą przeżyje właśnie z nami!

Są czynniki, które łączą i scalają w jedność naszą przygodę. Każdy turnus przepełniony będzie czasem spędzonym w naszym MAGICZNYM Ogrodzie. Kryje on za sobą cudowne niespodzianki, balonowe bitwy, basenowe zabawy w rytmie muzyki, piknik na trawie, grillowe party, kreatywne malowanie rękami pośród drzew i trawy. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki, zapewnimy przepyszny obiad, napoje oraz lody. Każdy turnus to profesjonalna kadra z głową pełną pomysłów oferująca opiekę od godziny 8 do 16 z możliwością wydłużenia.

Nuda nam niestraszna, a czas wspólnie spędzony będzie wyjątkowy i długo zapamiętany! Wybierz dogodny dla Was termin z propozycji poniżej.

ZACZYNAMY ODLICZANIE DO LATA 🙂

1)INDIAŃSKIE HARCE

8.07.2019-13.07.2019
Ten tydzień półkolonii szykuje się naprawdę intrygujący, zamienimy się w prawdziwych Indian i wybierzemy się do najprawdziwszej Wioski Indiańskiej pod Raciborzem. Poznamy tam kulturę indiańską, sprawdzimy jak wygląda Tipi,wysłuchamy przy ognisku tajemniczych legend oraz sami upieczemy na kijach nasz obiad żeby poczuć klimat indiańskich harców.  Kolejnego dnia sprawdzimy nasza wiedzę po tej niezwykłej wycieczce i sami zbudujemy wioskę indiańska w naszym magicznym ogrodzie. Powstaną tipi, rozpalimy ogień, przyodziejemy indiańskie barwy oraz nauczymy się tańca ku czci słońca, by pozostało z nami na całe lato  . W pobliskich lasach sprawdzimy swoje indiańskie umiejętności i jako plemię TIKI TAKA wyruszymy na polowania śladami zwierząt. To będzie niezapomniany tydzień pełen wyzwań i uśmiechu.

2)KOSMICZNA PRZYGODA

15.07.2019-19.07.2019
Ten turnus stanie się prawdziwą kosmiczna podróżą.Jako prawdziwi astronauci  stworzymy swój układ planet, sprawdzimy jak funkcjonują asteroidy wykorzystując do tego doświadczenia chemiczne. Wybierzemy się do Laser House gdzie przeżyjemy niezapomniana kosmiczna bitwę z ufoludkami. Sprawdzimy też na czym polega grawitacja podczas wyprawy do Parku Trampolin. A na zakończenie czekać nas będą kosmiczne wyzwania podczas nieziemskich podchodów. To będzie prawdziwa rywalizacja kosmici kontra astronauci! Jak myślicie, kto wygra to stracie? . Przybywajcie wszyscy fajni kosmosu 🙂

3)KINOŻERCY

22.07.2019-26.07.2019
Na fanów kina, filmów, a także nowych technologii mamy nie lada gratkę. Nagramy swój film jako dziennik półkolonii który pod koniec turnusu zmontujemy w całość i każdy otrzyma go na pamiątkę do domu. Wybierzemy się na Wycieczkę na Stacje Kolei Wąskotorowej i tam czekają nas warsztaty i przejażdżka Kolejką gdzie nakręcimy niezapomniany film z fabuła stworzoną przez wszystkich uczestników, podczas warsztatów z pisania scenariuszy. W czasie tego turnusu  poznamy również tajniki Tik Toka, instagrama oraz youtuba – odpowiemy na wiele pytań, a podczas warsztatów dowiemy się czy w internecie czyha na na nas niebezpieczeństwo ? Wybierzemy się również do kina do Multikina, a także sprawdzimy wiedzę kinową w czasie kinożercowej gry terenowej. Oj będzie się działo…

4)MIEJSKIE WYGŁUPY

29.07.2019-2.08.2019

Na tym turnusie skorzystamy z miejskich dobrodziejstw ale z pewnością na brak nudy nie będziemy narzekać. Sprowadzimy dla Was do naszego ogrodu specjalistów od Bubble Football, będzie to niezapomniana przygoda w wielkich gumowych bańkach. Czekają nas tez kreatywne warsztaty, ale to nie wszystko. Wybierzemy się pociągiem na przygodę życia tam gdzie tory nas poniosą, na miejscu czekać nas będzie niezapomniana gra terenowa z mnóstwem zadań do wykonania. Udamy się też na strzelnice, gdzie po owocnych zajęciach pobiesiadujemy przy ognisku i kiełbaskach. Skorzystamy z miejskich atrakcji i będziemy się świetnie bawić.

5)SPORTOWE WYCZYNY

5.08.2019-9.08.2019

Ten turnus poświęcamy aktywności fizycznej o której zdarza nam się zapominać. Wybierzemy się na wycieczkę w góry, gdzie zaznamy uroku pięknych krajobrazów, przy odrobinie wysiłku fizycznego. Czeka nas wyprawa do Rybnika do Parku Trampolin, a także specjalny pokaz Judo i przybliżenie tajników tego cennego sportu. Jeśli pogoda pozwoli to czeka nas też specjalna atrakcja na Śmieszku- ale to będzie niespodzianka. Jedno jest pewne,będzie aktywnie i bardzo sportowo 🙂

6)SENSORYCZNA KRAINA

Turnus ten ze względu na święto wypadające 15.08 będzie trwał 4 dni. Cena turnusu to 300 zł/ osoba

12.08.2019-16.08.2019 (4dni)

Na tym turnusie zadbamy o pobudzenie naszych wszystkich zmysłów. Powstanie dużo mas plastycznych które rozwianą nas manualnie, glutki i ciągnące się slime będą towarzyszyć nam co dnia. Wybierzemy się na otwarty basenowy plac zabaw do Jastrzębia Zdrój, a także pooddychamy czystym powietrzem w tamtejszej tężni solankowej. Pojedziemy na wycieczkę do Brennej, gdzie w czasie niezwykłych warsztatów w Chlebowej Chacie pobudzimy zmysły węchu i smaku, a także dotyku wyrabiając swój chleb. Poznamy również tajniki niesamowitego teatru cieni i stworzymy swoje laleczki gipsowe. Będzie bardzo twórczo i sensorycznie.

7) DŻUNGLOWE HARCE

19.08.2019-23.08.2019

Podczas ostatniego turnusu postaramy się nieco zaprzyjaźnić z nasza przyrodą. W czasie warsztatów stworzymy swój własny zielnik zebrany w niezapomnianej leśnej grze terenowej. Wybierzemy się na wycieczkę do chorzowskiego ZOO. Również poznamy tajniki wędkarstwa pod okiem i instruktażem wykwalifikowanego specjalisty wędkarza. Po udanych łowach będzie na nas czekało ognisko ale spokojnie nie zjemy tego co złowimy 🙂 kiełbaski będą naszym przysmakiem.

_____________________________________________________________________________________________________

Zapisz się

Koszt 360 zł/ osoba ( w cenie ubezpieczenie, obiad, napoje, lody, koszulki, 8h opieka profesjonalnej kadry, atrakcje i bilety wstępu oferowane w danym turnusie )

*Zapisując się na min dwa terminy 10% rabatu.
10% rabatu dla rodzeństwa
5% rabatu dla osób, które uczęszczały już na nasze półkolonie w poprzednich edycjach.
Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach

Gwarancja zapisu jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 20% wartości zapłaty na rachunek bankowy podany podczas rezerwacji oraz dostarczenie karty kwalifikacyjnej.

* rabaty nie sumują się

Zapisy
Studio Wrażeń
Ul. Wodzisławska 39
Żory
Tel. 724 748 787
Info@studiowrazen.pl

Wybrałeś już termin? Zadzwoń i zapisz swoje dziecko !

tel.724748787 bądź 691546868