Maj 7, 2018

Wakacje 2018

PÓŁKOLONIE Z POMYSŁEM

A gdyby tak przeżyć niesamowite półkolonie przepełnione niezapomnianymi wrażeniami bo spędzone w Studiu Wrażeń?

Zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne turnusy spędzone w kameralnych 15- sto osobowych grupach. Każdy uczestnik będzie mógł poczuć się wyróżniony, z każdym się zaprzyjaźniony. Ponadto kameralne grupy bez przepychu i hałasu ułatwiają klimatyzację w nowym otoczeniu oraz nadają miły, rodziny charakter. Zmniejsza się również liczba konfliktów  zakłócających odpoczynek i zabawę.

8 turnusów,a każdy o innej tematyce gdzie z pewnością nie zabraknie kreatywności i świetnej zabawy, ale każdy wyjątkowy. Turnusy będą wypełnione innymi atrakcjami. Wybierz dla swojego dziecka tydzień niesamowitej przygody którą przeżyje właśnie z nami!

Są czynniki, które łączą i scalają w jedność naszą przygodę. Każdy turnus przepełniony będzie czasem spędzonym w naszym MAGICZNYM Ogrodzie. Kryje on za sobą cudowne niespodzianki, balonowe bitwy, basenowe zabawy w rytmie muzyki, piknik na trawie, grillowe party, kreatywne malowanie rękami pośród drzew i trawy. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki, zapewnimy przepyszny obiad, napoje oraz lody. Każdy turnus to profesjonalna kadra z głową pełną pomysłów oferująca opiekę od godziny 8 do 16 z możliwością wydłużenia.

Nuda nam niestraszna a czas wspólnie spędzony będzie wyjątkowy i długo zapamiętane! Wybierz dogodny dla Was tremin z propozycji poniżej :

LETNIE WYZWANIA

25.06. 2018 do 29.06.2018

Półkolonie rozpoczniemy turnusem pełnym letnich wyzwań. Wspólnie wybierzemy się na podniebną przygodę pokonując trasy parku linowego. Poznamy tajniki wędkowania necąc i łapiąc pokaźne okazy, podczas pikniku połączonego z ogniskiem nad pobliskim jeziorkiem. Nie zabraknie wielu warsztatów pobudzający kreatywność, truskawkowego dnia, szalonych zabaw na ogrodzie i chwil beztroski podczas leśnych spacerów. Pojawi się projekcja filmowa na świeżym powietrzu w zbudowanym przez nas namiocie, z dużą ilością pocornu. Zadbamy również o poszerzenie wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantomów, bandaży itp. rzeczy, by każdy z uczestników czuł się bezpieczny.

KULINARNA PRZYGODA

2.07.2018 do 6.07.2018

Drugi turnus to czas, w którym pobudzimy kubki smakowe wyruszając w miejsca, które będą pobudzać nas do działania. Podczas wyprawy w góry zdobywając szczyty zasmakujemy oscypków, kiszonych ogórków, kiełbaski z ogniska. Leśne wyprawy po okolicznych lasach będą idealna okazja do odkrycia tego co jadalne jest, grzyby, maliny być może jagody i jeżyny będzie nam dane zebrać. Wyruszymy również w kulinarna włoska podróż opływającą w cudowne smaki gorącego kraju. Poznamy nie tylko smak prawdziwego spaghetti czy pizzy, ale również kulturę i obyczaje. Będą nam towarzyszyć również polskie smaki, które poznamy podczas warsztatów lepienia pierogów. Udamy się do kina na pyszny popcorn i ciekawy film. Zadbamy również o własny ogródek, w którym posadzimy aromatyczne zioła. Czekolada i wata cukrowa pozwolą nam odkryć najcudowniejszy smak dzieciństwa. Kulinarna przygoda będzie pełna odkryć, zabawy i uśmiechu

JĘZYKOWE PRZYGODY

9.07.2018 do 13.07.2018

Trzeci turnus poświęcimy na poznawanie przez doświadczenie angielskich zwrotów i wyrażeń. Zaznajomimy, utrwalimy i poszerzymy zasób angielskich słówek podczas aktywnych pełnych zabaw warsztatów. W przerwie wybierzemy się do Gliwic na wystawę metalowych rzeźb since fiction i bajkowych postaci, w poszukiwaniu inspiracji, by w ogrodzie zbudować ogromne recyclingowe rzeźby własnego autorstwa. Na basenie ochłodzimy umysły i ciało, by nabrać sił przed fanatastyczną, pełną wyzwań grą terenową w języku angielskim. Nie zabraknie również ciekawych językowych potyczek w naszym ojczystym języku. Pobudzimy do działania nie tylko umysł i wyobraźnie, ale również nasze ciało zdobywając okoliczne place zabaw.

SZLAK ODKRYWCÓW

16.07.2018 do 20.07.2018

Podczas czwartego turnusu odkryjemy tajemnice, poznamy historie i rozwiążemy codzień to nowe zagadki ukryte w różnych miejscach. Wyruszymy na wyprawę pociągiem, by w pszczyńskim parku odkryć tajemnicę księżniczki Deisy i żubrów co często pojawiają się w reklamie. Udamy się do lasu by odkryć tajemnice starego dębu podczas pełnej przygód i wyzwań gry leśnej. Odkryjemy również tajemniczy ogród podczas kreatywnych wyzwań, balonowej wodnej bitwy i plażingu na kocyku. Wśród nas pojawi się ukryty agent, który często nieźle namiesza. Kim on jest!? I co z nami robi?! Będzie celem do odkrycia

AKTYWNIE I KREATYWNIE 

6.08.2018 do 10.08.2018

Piąty turnus to 100% aktywności połączonej z kreatywnymi działaniami. Aktywnie spędzimy czas podczas przygoy w Parku Linowym. Wyruszymy na rowerową wycieczkę napawać się pięknymi widokami zakątków Gichty i ” Pojezierza Palowickiego”, połączoną z surviwalową grą terenową. Wykorzystamy siłę naszych nóg na piesze wędrówki po okolicznych zakątkach. Po aktywnych działaniach przyjdzie czas na kreatywne warsztaty. Wykonamy artystyczne murale na dużych powierzchniach, zmalujemy wszystko co trafi pod nasze pędzle. Pistolet na wodę stanie się naszym twórczym narzędziem pracy podpacz wodnej bitwy na ciele każego powstaną kolorowe malunki. Stworzymy gipsowe lalki i odegramy wakacyjne skecze uwalniając naszą twórczość. Kreatywnie i aktywnie to idealna forma przygody dla dzieci lubiących aktywnie spędzać czas, nie koniecznie przed ekranem komputera.

NA DZIKIM ZACHODZIE 

13.08.2018 do 17.08.2018 

Turnus ten ze względu na święto wypadające 15.08 będzie trwał 4 dni. Cena turnusu to 300 zł/ osoba

Podczas szóstego turnusu nasze studio przeistoczy sie w prawdziwy dziki zachód. Na ogrodzie powstaną indiańskie tipi, które będą idealnych schronieniem podczas szalonych zabaw. Biorąc udzial w licznych warsztatach poznamy tradycję i kulturę dzikiego zachodzu, stworzymy łapacze snów, indiańskie łuki i strzały, zdobędziemy kowbojskie odznaki. Wyruszymy w poszukiwaniu prawdziwych koni, by całkowicie poczuć klimat Dzikiego Zachodu. Podczas lekcji nauczymy się jazdy konnej i poznamy tajniki zaklinaczy koni. Lucky Look nauczy nas kilku ciekawych kroków tanecznych, które każdy będzie miał okazję wykorzystać podczas kowbojskiego balu przebierańcow. Nie zabraknie wycieczki do lasu, by tropić zwierzynę. Kąpać będziemy się tylko basenie miejskim, ale tak, żeby zachować wojenne barwy na naszych twarzach.

RETRO ZABAWY

20.08.2018 do 24.08.2018

Siódmy turnus przeniesie nas do czasów, w któych nie było geir komputerowych, telefonu i internetu, a zabawki tworzyły się dzięki wyobraźni dzieci. Horyzont kultury pokaże nam czym były żniwa, wytłumaczy co to jest snopek i do czego służy młyn. Poznamy wiele ulicznych gier, zagramy w podchody, wyskaczemy godziny na gumie do skakania, ciucibabka będzie towarzyszyła nam od samego rana. Gorący chleb i masełko swieżo ubite posypane cukrem będzie przysmakiem lata. Wsiądziemy w pociąg w poszukiwaniu i odkrywaniu historii jak to było kiedyś. Zawitamy do pszczyńskiego Skansenu. Podczas szalonych wypraw i przygód towarzyć będzie nam Bolek i Lolek. Reksio, Krecik i wiele innych ciekawych osobowości.

MIEJSKIE FIGLE

27.08.2018 do 31.08.2018

Kiedy już wszyscy powoli zaczną wracać myślami do rozpoczęcia nowego roku szkolenego, my zabierzemy was w podróż pęłną miejskich figlów i figielków przedłużając trochę czas wakacji. Zasmakujemy przygody na parku linowym, wybierzemy się na basen by zakosztować ostatnich momentów wolności. Udamy się do lasu w poszukiwaniu grzybów, oczywiście tylko tych jadalnych. Odwiedzą nas Policjanci parkując przed naszym Studio wóz policyjny, jasne, że ten największy! Nie zabraknie również warsztatów z pierwszej pomocy, które przypomną nam o zasadach bezpieczeństwa, udzielenaiu pomocy, byśmy bezpiecznie wkroczyli w ten nowy rok szkolny. Kino letnie na trawce to będzie punkt kumulacyjny naszych wojaży.

Koszt 350 zł/ osoba ( w cenie ubezpieczenie, obiad, napoje, lody, koszulki, 8h opieka profesjonalnej kadry, atrakcje i bilety wstępu oferowane w danym turnusie )

*Zapisując się na min dwa terminy 10% rabatu.
10% rabatu dla rodzeństwa
5% rabatu dla osób, które uczęszczały już na nasze półkolonie w poprzednich edycjach.
Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach

Gwarancja zapisu jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 20% wartości zapłaty na rachunek bankowy podany podczas rezerwacji oraz dostarczenie karty kwalifikacyjnej.

* rabaty nie sumują się

Zapisy
Studio Wrażeń
Ul. Wodzisławska 39
Żory
Tel. 691546868
Info@studiowrazen.pl

Podczas wakacji organizowane będzie nocowanie w Studio Wrażeń, z własnym śpiworem i szczoteczką do zębów:

29.06.2018 Tajemniczna noc 

13.07.2018 Letnie kino nocne 

17.08.2018 Piżama Party 

24.08.2018 Noc Odkrywców 

Koszt udziału dla uczestników półkoloni to jedyne 25 zł/ osoba ( kolacja, opieka od 19.00 do 9.00 dnia następnego, atrakcje) 

Dla osób, które nie wezmą udziału w półkoloniach koszt wynosi 60 zł/ osoba ( kolacja, opieka od 19.00 do 9.00 dnia następnego, atrakcje)

Wybrałeś już termin? Zadzwoń i zapisz swoje dziecko !

tel.724748787 bądź 691546868