Sierpień 9, 2016

Urodziny

Urodziny pełne wrażeń!

Wybierając naszą ofertę, mają Państwo pewność, że zorganizowana przez nas impreza, pozostawi po sobie niezapomniane wspomnienia, a moc przeżytych wrażeń pozostaną na długi czas w sercu solenizanta i jego gości!

Miejsce

Do dyspozycji na czas organizacji przyjęcia oddajemy dwie sale:

  • Salę multimedialną wyposażoną w bardzo dobrej jakości sprzęt audiowizualny oraz grę xbox z kinectem. Przygotowaną do organizacji tematycznych imprez, zwolenników gier ruchowym, zabaw disco, oraz fanów elektroniki.
  • Salę zabaw, urządzoną w iście domowym klimacie. Przystosowaną do zabaw animacyjnych, poczęstunku oraz integracji gości. Sala zawsze udekorowana jest tematycznie, według wybranego scenariusza.

Dzieci pozostają na czas urodzin, cały czas pod opieką animatora. Scenariusz imprezy dobierany jest do oczekiwań oraz zainteresowań jubilata.

Scenariusz 

Oferta przygotowana jest indywidualnie. Dysponujemy wieloma scenariuszami urodzin, które można modyfikować, w zależności od wieku i zainteresowań solenizanta. Służymy pomocą przy wyborze najkorzystniejszej formy urodzin.

Najbardziej popularne motywy to: wioska indiańska, mini disco, salon SPA, Star Wars, Harry Pottter, Kraina Lodu, Pokemon Go, Zrób to sam, urodziny kreatywne, hawajska impreza, Minionki, AngryBirds, piracki statek, szkoła tańca, gangster party, wikingowie i wiele innych. Dla nas nie ma rzeczy nie do zrealizowania 🙂

Zaproszenia

Jubilaci otrzymują od nas zaproszenia urodzinowe dla swoich gości [ zaproszenia dostępne przy wariancie I ]. Można je odebrać w naszym Studio bądź, pobrać w wersji elektronicznej gotowe do wydruku.  Istnieje możliwość umieszczenia informacji o potwierdzeniu obecności i koordynowania przez nas listy gości.

Tort i szampan

Słodkość pozostaje w zakresie rodzica. Współpracujemy z firmą oferująca torty udekorowane masą cukrową. Możliwość zamówienia do tematyki urodzin. Znając preferencje urodzinowych gości, polecamy torty lodowe, znikają każdorazowo. Szampan jest idelanym dopełnieniem wyśpiewanego „sto lat”- zakup we własnym zakresie. Istnieje możliwość zakupu świeczek oraz plastikowych kieliszków do szampana w Studiu Wrażeń.

Prezenty 

Dysponujemy sklepikiem z wyselekcjonowanymi prezentami. Na miejscu goście mogą zaopatrzyć się w zakup prezentu. Można również złożyć zamówienie przed urodzinami, na konkretną rzecz. My zadbamy o zapakowanie, a Państwo o odebraniem przed urodzinami. Dla nas ważny jest Państwa czas!

Upominek dla gości 

Każdy otrzymuje od nas upominek, pasujący do tematu przewodniego urodzin [wariant I]

Atrakcje urodzinowe 

  • zabawy według scenariusza
  • malowanie twarzy
  • modelowanie balonów
  • puszczanie dużych baniek mydlanych
  • istnieje możliwość zakupu piniaty, oraz zorganizowanie występu klauna, żonglera i iluzjonisty za dodatkową opłatą.

 

Rezerwacja urodzin

 

Zapoznaj się z naszym cennikiem dostępnym tutaj: cennik

logo studio