Sierpień 9, 2016

Urodziny

Urodziny pełne wrażeń!

Urodziny to z pewnością wielkie wydarzenie w życiu każdego z nas. Jednak najbardziej wyjątkowym dniem są dla tych najmłodszych i przeżywają to z ogromnymi emocjami.

Z nami ten dzień będzie z pewności wyjątkowy i niezapomniany, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby nie zabrakło niezwykłych przeżyć i niesamowitych wrażeń.

Doskonale wiemy o tym że każde dziecko ma inne upodobania i potrzeby dlatego też w Studiu Wrażeń mamy ponad 40 tematów urodzinowych do wyboru, tak aby każdy mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie.

Niezależnie jednak od wybranego tematu każda animacja urodzinowa składa się z takich elementów jak:

 • własnoręcznie tworzenie przez dzieci rekwizytów zgodnych z wybranym tematem urodzin
 • poszukiwanie różnych elementów tematycznych w tym niejednokrotnie skarbu
 • konkursy na wiedzę w danym temacie a także na sprawność fizyczną
 • proste gry i zabawy ruchowe
 • niewielkie aktywności plastyczne, które pomagają pobudzić wyobraźnie
 • zabawy taneczne przy muzyce

Nasz animacyjny świat obfity jest w mnóstwo ciekawych tematów w kręgu zainteresowań dzieci:

BAJKOWY ŚWIAT

to propozycja dla młodszych dzieci, jesteśmy w stanie zrealizować urodzinki z ulubionymi bohaterami bajek począwszy na Elzie a na ekipie z Psiego Patrolu skończywszy. Możemy też uratować świat ze Spider-Manem lub pokolorować grzywy z Jednorożcami. Jeśli trzeba to wybierzemy się na misję z Trollami albo odwiedzimy Paryż z Czarnym Kotem i Biedronką. Możliwości jest tyle ile bajek. A dla najmłodszych proponujemy zabawy z Kicią Kocią którą uwielbiają wszystkie Maluchy.

ŚWIAT MAGII, KOSMOSU, TAJEMNIC EGIPTU ORAZ INDIAN

To propozycja dla wszystkich tych którzy lubią oderwać się trochę od rzeczywistości i zmienić choć na chwile realia otaczającego świata. Możemy czarować, tańczyć na miotle i tworzyć czarodziejskie eliksiry. Możemy przemierzać odległe galaktyki, tworzyć rakiety i rozbijać asteroidy. Możemy tworzyć swoje tipi i tańczyć indiańskie tańce wokół ognia z kolorowymi pióropuszami. Możemy też poczuć się jak Faraon i Kleopatra, zbudować swój sarkofag czy tworzyć piramidy.

W naszej ofercie posiadamy też tematy inne niż wszystkie, które zaintrygują z pewnością

CHALLENGE PARTY

Dzieci kochają wyzwania, koło fortuny wskazuje jaki challenge jest do zrobienia przez całą grupe. Niesamowita przygoda w nieznane

X BOX PARTY

Nasza sala multimedialna jest w stanie zachęcić do x boxowej gry nawet najbardziej opornych. Stawiamy na ruch, dużo ruchu, także odkładamy na bok pady i gramy całym swoim ciałem

SLIME PARTY

Które dziecko nie kocha glutów? Każde uwielbia tworzenie ciągnących substancji, u nas jest to możliwe i to aż na trzy sposoby

LABORATORIUM CHEMICZNE

Młodzi chemicy wspólnie tworzą stół chemiczny i przeprowadzają przeróżne doświadczenia, przecierając oczy ze zdumienia, że za pomocą mieszania różnych składników spożywczych powstają takie cuda…Nauka przez zabawe to skutek uboczny całej imprezki 🙂

ESCAPE ROOM 

Escape Roomy to urodzinki które po części animacyjnej rozpoczynają rozwiązywanie zagadek w specjalnym pokoju, w którym mieści się mnóstwo niesamowitych niespodzianek i zadań.

 • MUMIA
 • LEWANDOWSCY
 • SHREK

MASTERCHEF

Nie lada gratka dla wszystkich dzieci które uwielbiają pomagać w kuchni. U nas zamieniają się w małych kucharzy i samodzielnie przygotowują pyszności które potem wspólnie zjadają.

KREATYWNE WYZWANIA 

Kreatywne wyzwania to urodzinki dla wszystkich dzieci, głównie dziewczynek które lubią działać twórczo. Powstają produkty handmade które dzieci samodzielnie wykonują i zabierają na pamiątkę do domu.

 • DECOUPAGE
 • BIŻUTERIA
 • SCRAPBOOKING

Tematów do wyboru w naszym katalogu jest mnóstwo w naszej ofercie, a jeśli nie ma takiej która zainteresuje Twoje dziecko to możemy stworzyć scenariusz urodzin zgodny z jego indywidualnymi zainteresowaniami.

Na każdych urodzinkach robimy zdjęcia, które później wysyłamy drogą mailową- stanowią niesamowitą pamiątkę.

Miejsce

Do dyspozycji na czas organizacji przyjęcia oddajemy dwie sale:

 • Salę multimedialną wyposażoną w bardzo dobrej jakości sprzęt audiowizualny oraz grę xbox z kinectem. Przygotowaną do organizacji tematycznych imprez, zwolenników gier ruchowym, zabaw disco, oraz fanów elektroniki.
 • Salę zabaw, urządzoną w iście domowym klimacie. Przystosowaną do zabaw animacyjnych, poczęstunku oraz integracji gości. Sala zawsze udekorowana jest tematycznie, według wybranego scenariusza.

Dzieci pozostają na czas urodzin, cały czas pod opieką animatora. Scenariusz imprezy dobierany jest do oczekiwań oraz zainteresowań jubilata.

Zaproszenia

Jubilaci otrzymują od nas zaproszenia urodzinowe dla swoich gości [ zaproszenia dostępne przy wariancie I ]. Można je odebrać w naszym Studio bądź, pobrać w wersji elektronicznej gotowe do wydruku.  Istnieje możliwość umieszczenia informacji o potwierdzeniu obecności i koordynowania przez nas listy gości.

Tort i szampan

Słodkość pozostaje w zakresie rodzica. Współpracujemy z firmą oferująca torty udekorowane masą cukrową. Możliwość zamówienia do tematyki urodzin.

Upominek dla gości 

To idealna forma podziękowań dla gości za przybycie na urodzinki. Każde dziecko lubi prezenty, więc warto wykorzystać tę formę jako uatrakcyjnienie urodzinowej imprezki. Na życzenie przygotowujemy spersonalizowane upominki, które wręcza solenizant na zakończenie przyjęcia.   

Rodzice

Zapytacie pewnie co z rodzicami w trakcie imprezki?

Możecie zostawić dzieci pod nasza opieką i swobodnie pozałatwiać swoje sprawy lub też usiąść na sali obok (z dostępem podglądu kamery na salę zabaw dzieci) i napić się ciepłej kawy wraz ze znajomymi rodzicami. To zależy od Was którą opcje wybierzecie.

Atrakcje urodzinowe 

 • zabawy według scenariusza
 • malowanie twarzy
 • modelowanie balonów
 • puszczanie dużych baniek mydlanych
 • foundy czekoladowe
 • zamykanie w bańce mydlanej
 • wata cukrowa
 • punch box
 • piniata
 • istnieje możliwość zorganizowania występu klauna, żonglera i iluzjonisty za dodatkową opłatą.

Rezerwacja urodzin

Zapoznaj się z naszym cennikiem dostępnym tutaj: cennik