Wrzesień 28, 2016

English Fun

English Fun!

 

Nauka języka poprzez zabwę już od najmłodszych lat to idealna forma przyswajania wiedzy! Na zajęciach uczestnicy tańczą, śpiewają, rysują i pokazują, a przede wszystkim świetnie się bawią!

Zapraszamy dzieci w wieku 3 do 9 lat, na zajęcia prowadzonę przez Justynę Gruszka, magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej ze specjalizacją j. angielski!

 

PONIEDZIAŁEK

16:15 Mini English Fun – zajęcia wraz z rodzicami dla dzieci w wieku 1-3 lat, podczas zajęć dzieci osłuchują się z j. angielskim, poznają wyrażenia oraz mają możliwość zabawy z rówieśnikami. ( czas 30 min + swobodna zabawa koszt 50 zł/ mc)

17:00 English Fun dla dzieci w wieku przedszkolnym 4-6 lat- podczas tych zajęć stawiamy na zabawę oraz osłuchanie się z językiem i poznaniem wielu wyrażeń i zwrotów. Forma zabawy to idealne narzędzie do przyswajania wiedzy.

18:00 English Fun dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (7-9 lat)- zajęcia w formie zabawy oraz realizację ponad programu szkolnego, idealna forma do utrwalenia materiału i poznania nowych zwrotów i wyrażeń. Zajęcia prowadzone w formie zabawy wraz z książką i zadaniami. Pojawia się również etap poznania pisowni i czytania ze zrozumieniem.

czas trwania 1h [ pełna zegarowa]

cena 60 zł/ mc

Przyjdź na Dzień Otwarty i zapoznaj się z naszą ofertą! Zapisz się na zajęcia poprzez formularz! Nie trać czasu.

Zapisz się na zajęcia