Wrzesień 28, 2016

English Fun

English Fun!

 

Nauka języka poprzez zabwę już od najmłodszych lat to idealna forma przyswajania wiedzy! Na zajęciach uczestnicy tańczą, śpiewają, rysują i pokazują, a przede wszystkim świetnie się bawią!

Zapraszamy dzieci w wieku 3 do 13 lat

 

Mini English Fun – zajęcia wraz z rodzicami dla dzieci w wieku 1-3 lat, podczas zajęć dzieci osłuchują się z j. angielskim, poznają wyrażenia oraz mają możliwość zabawy z rówieśnikami.

English Fun dla dzieci w wieku przedszkolnym 4-6 lat- podczas tych zajęć stawiamy na zabawę oraz osłuchanie się z językiem i poznaniem wielu wyrażeń i zwrotów. Forma zabawy to idealne narzędzie do przyswajania wiedzy.

English Fun dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (7-9 lat)- zajęcia w formie zabawy oraz realizację ponad programu szkolnego, idealna forma do utrwalenia materiału i poznania nowych zwrotów i wyrażeń. Zajęcia prowadzone w formie zabawy wraz z książką i zadaniami. Pojawia się również etap poznania pisowni i czytania ze zrozumieniem.

English Fun dla uczniów klas IV do VI- zajęcia w formie aktywnej nauki. Głównym celem jest utrwalenie i poszerzenie umiejętności językowych. Podział na dwie grupy:

początkująca: forma korepetycji, utrwalenie materiału szkolnego i pogłębianie wiedzy

średnio zaawansowana: wyjście ponad szkolny program, konwersacja i utrwalanie umiejętności

czas trwania 1h [ pełna zegarowa]

 

 

Zapisz się na zajęcia